רוצה להיות בונה ומקדם.ת אתרים? – תתכוננו לעבוד כמחסנאים.יות…

Guy Lecture

גיא שקד – 

מומחה תחזוקת אתרי וורדפרס.

מתכנת בעבר.

עם התמחות מיוחדת במקרים בלתי אפשריים בוורדפרס (ובחיים) זכוכית מגדלת

אם בתחילת הדרך דמיינתי את עצמי כבונה אתרים יושב בבית או במשרד ממוזג או אפילו בית קפה – ובונה אתרים ללקוחות, כיום הדימוי שלי של מה כולל המקצוע – השתנה ב 180 מעלות.

לדוגמה, לקוח כיום שאינו צעיר מאוד (ושנותיו נושקות ל80) שעבורו אני בניתי ומקדם אתר חנות – מבקש שנמכור באמצעות האתר פריטים שאצלו במחסנים.

 

הבעיה שאחרי שכמה וכמה פעמים ביקשתי עבור האתר תמונות של המוצרים, הבנתי שלא אקבל אותם..

הפתרון: נסעתי ללקוח (חצי שעה בכל כיוון כשאין פקקים, ומתי בדיוק אין בכבישים בארץ במרכז פקקים?). ביחד איתו ירדתי למחסנים שלו בבניין ואספתי את הפריטים היותר אטרקטיביים למכירה.

עכשיו לא נותר הרבה לעשות, רק…:

לצלם בחנות לצילום מסמכים ותמונות את הפריטים, לשלוח את התמונות למיטוב אצל פרילנסרים מעצבים גרפיים באוקראינה, להעלות אותם לאתר הלקוח עם טקסט (שגם אותו ראיתי שאני צריך – לפחות ראשונית לנסח), לשלוח את הטקסט מכירה לתרגום לשפה נוספת – אצל הפרילנסר המתאים בעולם לתרגום טקסטים לשפה הנדרשת, הוספת הטקסטים בשפה הזרה המתאימה לעמודי  המוצרים המתורגמים בשפה הזאת, וזהו!

רגע, בעצם, לא.

עכשיו מתחילה רק עבודת הקידום והשיווק, לא שתקח יותר מחודש חודשיים אבסולוטית ובערך אולי 10-20 שעות עבודה, אבל גם זאת עבודה.

מזל שבינתיים רק נדרשתי להביא מוצרים ממחסנים לצורך בניית אתר,

מה צפוי בעתיד?

אולי אני עוד עשוי להידרש בעתיד לייצר בעצמי את המוצרים עבור לקוחות במפעלים שלהם כדי להוסיף את אותם מוצרים לאתרים שלהם…אולי…

בינתיים אני צריך לעדכן את קורות החיים שלי ואת השירותים שאני נותן ולכלול בהם גם עבודה בהשגת מוצרים של הלקוח מהמחסנים שלו כדי להעלותם לאתרים החדשים שלהם…

יש לכם/ן שאלה או הצעה רלוונטית לפוסט, או בכלל?

אשמח ליצירת קשר עכשיו!

Related Article

מה שאלתך על תחזוקת אתר וורדפרס?
שלחו את ההודעה בווטסאפ
דילוג לתוכן